Leden 2010

budu dělat ikony do menu

29. ledna 2010 v 20:42 | Phoebe Croft
ano, je to tak....stačí mi napsat

1.přezdívku

2.blog

3.jseš moje SB? ( předpokládám, že jo, ale když ne tak mi napiš a ráda spřátelím )

4.koho na ni chceš

5.nějaké zvláštní požadavky ( pokud by nešli splnit, tak napíšu )

prosím napište

banner od Janemi

29. ledna 2010 v 20:00 | Phoebe Croft
Janemi byla tak hodná a udělala pro všechna vá SB bannery....díky


obrázky HOMM 1

29. ledna 2010 v 11:38 | Phoebe Croft
tady jsou nějaké obrázky Heroes of Might and Magicobrázek charmed

29. ledna 2010 v 11:14 | Phoebe Croft
tady jsem vyrobila obrázek čarodějek


Kapitola 5 - konečně spolu

24. ledna 2010 v 14:04 | Phoebe Croft
,,Piper zmraz ho" řekla stěží Paige. Piper ho zmrazila a Paige se pokusila vyléčit Piper. Povedlo se. ,,Já dokážu i léčit!" vykřikla s nadšením Paige. ,,No jo, ale kdo vyléčí tebe?" zeptala se Piper. ,,Nevim" odpověděla Paige. Démon zas rozmrzl a odhodil Piper z okna. Tentokrát ji ale neměl kdo přenýst. Naštěstí jsem ale právě šly Lara a Phoebe. Ty Piper chytly. Paige se pro ně přenesla a vzala je všechny tři nahoru. Lara ho oslabila pistolema a mezi tím Piper, Phoebe a Paige pronesli kouzlo.
Nechť tento démon v plamenech vzplane,
my si přejem, ať hned zhyne.

Démon zemřel. ,,Už ti věříme" řekly Piper a Paige. Phoebe se na ně usmála. Paige, ale měla pořád zraněnou ruku. ,,Vyléčím ti to!" řekla Lara klidným hlasem. Paige vzala Laru do kuchyně a ta jí to tam vyléčila a obvázala. ,,Co kdyby jsme zašly společně do parku" navrhla Phoebe. Všichni souhlasily.
Phoebe, Piper, Paige vyprávěly Laře vše o Prue, Billie a o posledních osmi letech. Náhle, ale zaútočil temnonoš. ,,šíp zpátky!" vykřikla Paige, když temnonoš vystřelil. Piper ho vybouchla. Pak se vrátily domů a dali si oběd.


new design

24. ledna 2010 v 12:33 | Phoebe Croft
tak a je tu novej dess. Tentokrát s Paige. DOufám, že se vám líbí a pls okomentujte a hlasněte v anketě.

kapitola 4 - démon

24. ledna 2010 v 11:40 | Phoebe Croft
Jen co se Phoebe další den probudila, ťukal Wintson se snídaní. Jen co se najedla přišla Lara jak se jí tu líbí. ,,Připadám si tu jako v ráji," řekla s nadšením Phoebe ,,ale začínají mi chybět sestry." doplnila. ,,Jestli chceš, tak se k nim můžeme vrátit" řekla Lara. ,,To je dobrej nápad!" řekla s našením Phoebe. ,,A co kdyby jsme se nejdřív vykoupaly v bazénu" řekla Lara. ,,Vy tu máte i bazén?" řekla Phoebe šťastným hlasem. ,,Převlékni se a uvidíš" řekla Lara a odešla. Phoebe si na sebe vzala růžový plavky a šla za Larou.
Mezi tím Piper a Paige
Piper přišla do kuchyně, ale Paige nikde. ,,Paige" zavolala. ,,Tady, napůdě" se ozvalo. Piper se tam hned rozběhla a viděla Paige, jak hledá Phoebe. Ještě ji ani nestačila najít a objevil se démon.
,,Piper zmraz ho" vykřikla Paige. Piper ho zmrazila a obě běžely ke knize stínů. ,,Tady je" řekla Paige když otočila stránku. ,,Démon Dralld. Je na něj potřeba moc tří..." čeltla Piper a zasekla se. ,,Moc tří?" řekla Paige a obě se na sebe podívaly. Démon už ale rozmrznul a Piper ho začala vybuchovat, ale nešlo to. Paige po něm chtěla hodit lampu, ale když to udělala Piper zmrazila čas a řekla ,,Ta lampa je po babičce" a vzala ji a dala na stůl. ,,Můžeš po něm hodit třeba támhle tu hnusnou vázu.". Paige na ni koukala jako na blázna. Ale když rozmrzl, tak Paige udělala to co Piper řekla, ale démon se jen víc rozzuřil a odhodil je oknem. Paige, ale sebe i Piper ve vzduchu přenesla a Piper ho hned zmrazila. ,,Dík" řekla Piper. ,,Neni zač, ale ten démon je hodně silnej."řekla Paige. ,,Škoda, že na to kouzlo potřebujem moc tří" dodala Piper. Démon se zas rozmrazil a tentokrát je odhodil na starou skříň. Paige si zarazila dřevo do ruky a Piper krvácela z nohy.banner od Kajka

24. ledna 2010 v 9:19 | Phoebe Croft
moc děkuju

je krásný

diplomek od Lori za VB

24. ledna 2010 v 8:50 | Phoebe Croft
moc děkuju, je krásný

a toto jsem napsala


kapitola 3 - moc dvou

23. ledna 2010 v 22:30 | Phoebe Croft
Najednou někdo zaklepal na dveře. ,,Dále" řekla Piper a Paige vešla. ,,Opravdu moc mě to s Phoebe a Larou mrzí" řekla smutnym hlasem Paige. ,,Já nevim, třeba jsme tý Laře měly věřit" řekla Piper a bylo poznat, že brečela. ,,Ale nejhorší na tom je, že máme jen moc dvou" dodala Paige. ,,Nepleť mi sem už tu magii. Nejhorší je, že nemáme sestru" opravila ji Piper. ,,Možná by jsme ji měli zavolat" navrhla Paige. Piper kývla a zavolaly jí. Vzala to!
,,Phoebe, kde jsi",,To vás nemusí zajímat",,Nejen, že nemáme setru, ale i kdyby zaútočil démon, tak máme jen moc dvou",,Váš problém" odsekla Phoebe a položila to. Jen co to udělala, tak uslyšela hlas babičky. ,,Moc tří, moc tří". To samé slyšely i Piper a Paige. Phoebe se rozbrečela a Lara jí uklidňovala. Piper a Paige odpověděly ,,Phoebe nás opustila, tak co máme dělat?". Babička neodpovídala.
Lara vzala Phoebe k sobě domů. Hned přiběhl Wintson a ptal se jestli si dají něco k pití. Phoebe řekla, že ne. Když vešla do velké haly, tak viděla Zipa u počítačů. Pak vzala Lara Phoebe do jejího pokoje. Byl hrozně velkej. Popravé straně byla velká skříň, pak akvárium s rybičkama, malá skříň, velkej stůj, skříň s knihama, plno obrazů a ohromná krásná postel. Jen co Lara zavřela dveře a nechala Phoebe samotnou otevřel Winston s večeří. Když dojedla otevřela skříň a našla nádherné věci. Vzala si na sebe krásné fialové tílko, džíny, krásné černé boty a šla se projít do zahrady.


kapitola 2 - nevěří

23. ledna 2010 v 19:08 | Phoebe Croft
,,Přineseme ti mléko" řekla Piper a Phoebe i Paige odtáhla do kuchyně. ,,Zase se vymlouváš, aby si nám něco mohla říct?" řekla Phoebe s otráveným hlasem. ,,Jo" řekla Piper ,,Ta ženská mi příjde, že je zaklínač.". ,,COŽE" vykřikla Phoebe. ,,Tak jak jinak by věděla, že jsme čarodějky" řekla už rozlobeně Piper. Paige jen mlčela a zírala na ně. ,,Paige řekni něco" zařvala Piper. ,,Já nevim, ale asi souhlasím s Piper" řekla potichu Paige. Phoebe se na ni jen zle podívala. Paige a Piper odešly za Larou, ale Phoebe tam jen udiveně stála a přemýšlela, proč ji Paige zradila. ,,Nevěříme ti, takže vypadni" řekla Piper a Paige Laře jedním hlasem. Jen co to dořekly Phoebe vykřikla ,,NE!", ale Lara stejně odešla. ,,To jste neměly dělat" řekla Phoebe a běžela za Larou. Pak přišel Leo a ptal se co to bylo za křik. Piper nic neřekla a otrávená odešla do ložnice. Leo se podíval na Paige. ,, Phoebe utekla" řekla a taky odešla do své ložnice aniž by Leo mohl odpovědět.


od Tomb Raider

23. ledna 2010 v 13:12 | Phoebe Croft
moc děkuju


kapitola 1 - shledání

23. ledna 2010 v 12:52 | Phoebe Croft
Jednoho dne šla Phoebe s Paige na procházku a vyprávěla jí vše co se stalo za ty čtyři roky. vše o Prue a podobně. Poté zašli do P3 za Piper a ta tam akorát vyvěšovala plakáty na nějakej ples. Když je uviděla zavolala ,,Máme lístky zdarma!". Paige byla nadšená, ale Phoebe akorát přemýšlela, že nemá co na sebe. Piper jí řekla ať si veme ty mini šaty. Phoebe kývla. Vzala si krásné mini bílé šaty s černym páskem a k tomu její oblíbené bílé boty. Paige si vzala béžové šaty, bílé bolérkko, perlovej náhdelník a bíle střevíce. Piper měla plno nádhernejch šatů, ale i tak zahraba ve věcích po Prue a vzala si její modré šaty a k tomu svoje černé boty. Děti pohlídal Viktor. Když tam přiišli moc se byvily, dokonce zahráli i jejich oblíbenou písničku. Asi v deset hodin večer si šli sednout a dát si něco k pití. Přišla k nim krásná brunetka v nádherných bílích šatech až na zem a zeptala se, jestli si nemůže sednout, holky řekly ano.
Ta žena se představila. ,,Jmenuji se Lara Croft a vím, že jste čarodějky..." ,,ne tak nahlas!" Zarazily jí holky. Vzaly jí k sobě domů a o všem si promluvily.


povídka - Lara a čarodějky - rozcestník

23. ledna 2010 v 12:06 | Phoebe Croft
tady jsem pro vás udělala rozcestník povídky Lara a čarodějky

kapitola 4 - démon

kapitola 5 - konečně spolu

kapitola 6 -je tu Billie!

kapitola 7 -Prue nebo Billi a Lara

kapitola 8 - hádka se staršími

kapitola 9 - nápad

kapitola 10 - před osmi lety

kapitola 11 - Prue, věř

kapitola 12 - hledání Paige

kapitola 13 - moc čtyř

kapitola 14 - co s Chrystie

kapitola 15 - moc pěti

kapitola 16 - den, kdy zemřela Prue

kapitola 17 - kde je Lara

kapitola 18 - Chrys

kapitola 19 - osm let pryč

kapitola 20 - Prue, Piper, Phoebe, Paige, Billie, Laravelká c. soutěž

23. ledna 2010 v 11:25 | Phoebe Croft
takže...teď to bude sloužit k tomu, abyste věděli kdo se jí účastní a poté kolik má kdo bodů

Čiči a Mango - 0
Shanenka(Jana) - 28
Fany - 42
Phoebe(Ája) - 9
Kajko - 0
Black Death - 19
Croftka - 16 

diplomek za SB od Janemi

23. ledna 2010 v 11:19 | Phoebe Croft
moc ti děkuju1 000 návštěv

23. ledna 2010 v 11:17 | Phoebe Croft
moc vám všem děkuju, jste zlatí...


všechno mi blbne

22. ledna 2010 v 21:58 | Phoebe Croft
všechno mi blbne....nejdou mi dát obrázky a já jsem chtěla dát 1 000 návštěv....takže jen oběhnu SB.....a až poté zveřejnim diplomek za 1 000 návštěv...a ještě jsem chtěla upravit velkou cool soutěž....chci upravit tu disciplínu SONTVXNAL....ne každej ji totiž má.....a úpak jsem ještě chtěla zveřejnit diplomek od Janemi....a až mi to půjde, tak bych i rostřídila SB v menu....opravdu moc se omlouvám

Velká Cool Soutěž

17. ledna 2010 v 13:00 | Phoebe Croft
Disciplíny

1.SONB - soutěž o nejlepší blog

2.SOND . soutěž o nejlepší design

3.SONP - soutěž o nejlepší povídku

4.SONW - soutěž o nejlepší wall, ale nesmí být v XNA

5.SONTVXNALARA - soutěž o nejlepší tvorbu v XNA Lara, kdo XNA nemá, tak může v něčem jinym, ale budu ráda, když to v XNA bude

6.VB - vtipná bublina

7.bleskovka

8.poznávačka

9.interview

10.Angelina Jolie ve star doll

11.Shannen Doherty ve star doll

12.Holly Marie Combs ve star doll

13.Alyssa Milano ve star doll

14.Rose McGowan ve star doll

15.Kaley Cuoco ve star doll


vše co stačí k účasti

1.přezdívka

2.blog

3.v interview budu odpovídat pravdivě


informace

1.může se reklama na blogu

2.pokud něco nebudete v interview chtít vyplňovat, tak nemusíte

3.kolik hlasů, tolik bodů

4.týká se to Lary a Charrmed


6.Když se rozhodnete končit uprostřed soutěže, tak máte poslední volné místo, bez ohledu na body.

7.když pojedete třeba na dovolenou, tak mi napiště a já to zařídím.

8.hlasování potrvá jeden týden

odměny

1.místo
diplomek, normal. ikonu, ikonu v glitter, přezdívku, banner, jmenovka s 1.místo v glitter

2.místo
diplomek, ikonu v glitter, banner, přezdívku, jmenovku s 2.místo v glitter

3.místo
diplomek, ikonu v glitter, přezdívka, jmenovka s 3.místo v glitter

ostatní místa
diplomek, jmenovku s jeho místem

odměny za podzimní soutěže

17. ledna 2010 v 12:30 | Phoebe Croft
tak jsem se k tomu konečně dostala

1.místo

Sonia

gratuluju2.místo

Zet

gratuluju


3.místo

Kaki LC

gratuluju


pro ostatní
taky gratuluju

vyměněné ikony


fan cluby