Červen 2010

7.disciplína

27. června 2010 v 20:00 | P.C.
další disciplína VCS je bleskovka :-)

1.ahojky
2.jak se jmenuje matka Alyss?
3.jak se jmenuje song, který zpívá Xindl X & Olga Lounová?
4.Kolik let je Lady GaGa?
5.čím se proslavila Ke$ha?
6.jak se jmenuje Lara příjmením?
7.jaké je pravé jméno Ke$hy?
8.pp

každý kdo to nevyplní dostane -1 bod, kdo to vyplní špatně dostane +tolik, kolik má dobře otázek a každý kdo celý dobře dostane +10

vyhlášení 6.disciplíny VCS

27. června 2010 v 19:00 | P.C.
je tu vyhlášení...tkž

nevtipnější komentář měla dle mého názoru Croftka

Leo: Hej ta holka je nějaká divná...
Piper: Ale copak nevidíš, že je to Chris?

proto dostává 10 bodů :-)

2.nejvtipnější jsem vybrala Fany...

Piper: Mně se chce spát, už i oči se mi klíží...
Leo: Tak je rychle otevři, nebo neuvidíš Prue, jak si dává francouzáka s Colem.

získává 8 bodů

3.nejvtipnější má Shannenka(Jana)

piper:už po sté mu opakuju, že se snim vyspim až po svatbě
leo:to si dělá srandu?

dostává 5 bodů

no a 4. - poslední má Black Death

L:Ooou upps 8-O  8-O
P:Teda Leo jako fůůj nemusel sis předemnou prdnou to je zase smrat jako od skunka

já myslím, žhe se všichni snažili a proto dám Black Death ne 1 bod, ae 3 body :-)

ostatní dostávají -1

Justin Bieber - Nervy na dranc!

27. června 2010 v 18:45 | Phobe Croft
Justin
Příšerně vystrašený! Tak se cítil kanadský zpěvák před prvním koncertem svého turné My World. Nechtěl totiž zklamat své fanoušky!
Justin Bieber (16) odstartoval tour ve středu večer koncertem v Hartfordu. Je to jeho vůbec první koncertní "šňůra" a fanoušci se jí nemohli dočkat, takže extrémní nervozita byla na místě.

"Byl jsem v šíleném stresu. Celý den před koncertem jsem nemohl nic dělat. Nemohl jsem se ani najíst, ani psát na twitter," přiznal zpěvák, který na oblíbeném webu obvykle popisuje každý svůj krok.

A večer přišel strach ještě mnohem větší! "Omlouvám se, že jsem byl celý den pryč," napsal Justin na twitter jen pár minut před vystoupením a pokračoval: "Vůbec první tour. Jsem nervózní. Nechci vás zklamat přátelé!"

Naštěstí pro Justina dopadla jeho show naprosto skvěle. Zpíval perfektně a fanynky šílely jako vždycky. "Díky všem fanouškům za podporu. Byla to nejlepší noc mého života," tweetoval po koncertě!

"Přiznávám, že před akcí jsem byl totálně na nervy. Nechtěl jsem nikoho vidět a nejradši bych vzal nohy na ramena, ale jakmile jsem vstoupil na pódium, fanoušci mě nakopli a věděl jsem, že to bude perfektní," svěřil se na závěr Justin. My jsme věděli, že to zvládne! :o)

Lady Gaga - Show s mrtvolami!

27. června 2010 v 18:30 | Phoebe C.
Lady GaGa
Smrt Gagu (24) podle jejích slov fascinuje od malička! Už v minulosti na jednom ze svých vystoupení předstírala, že je mrtvá. Teď si k podivným hrátkám našla spojence!
Je jím přírodovědec Gunther Von Hagens (65). Člověk, který se proslavil hlavně tím, že pitval lidské tělo v přímém přenosu britské TV nebo tím, že uspořádal celosvětovou výstavou Body Worlds, kde byla k vidění speciálně mumifikovaná těla, svaly, kostry nebo samostatné orgány.

A právě to Gagu maximálně okouzlilo. "Je úžasný. Jeho práce mě fascinuje. Navíc vyrostl v Německu a tuhle zemi já miluji," svěřila se Lady Gaga s tím, že vědce požádala, aby připravil speciální vystoupení pro její show v Las Vegas.

Akce proběhne až příští rok v březnu, takže Gunther má spoustu času na to, aby připravil maximálně originální výstup. "Souhlasil a já jsem pyšná, že bude na mém koncertu. Bude to dokonalé zakončení turné," prozradila Gaga.

Na závěr pak dodala, že pokud bude mít Guntherovo vystoupení úspěch, domluví se s ním na další spolupráci!

Miley Cyrus se zbláznila do kůže!

27. června 2010 v 18:15 | Phoebe Croft
Miley
Ještě nedávno si Miley Cyrus (17) nasazovala blonďatou paruku, aby se z ní den co den stávala Hanna Montana. Se seriálem je ale konec a Smiley přiznává, že propadla kouzlu koženého oblečení.
O pořádný rozruch se Miley postarala na MuchMusic Video Awards, kde vystoupila se songem Party In The USA v černé podprsence a kožených kraťáskách. "Miley se zbláznila do kůže," tvrdí její stylistka Simone Harouche s tím, že Smiley teď volí hlavně značku Robins Jeans.

"Kožená bunda Robins Jeans je prostě cool. Padne tak skvěle, že se bez ní neobejde žádná holka,"směje se Miley: "Je to perfektní příklad rock´n´rollového oblečení."

"Jsem šťastná, že mi nahrávací společnost nechává v oblékání volnost a můžu se inspirovat u svých rockových idolů, jako je třeba Joan Jett," svěřila se ještě seriálová Hannah Montana.

"Mileyin styl výborně vystihuje, kam se posunula její osobnost a jaká muzika ji ovlivňuje. Miley prostě nikdo nezkrotí," dodala Simon na závěr.

Ashley Greene nemá šaty na premiéru Eclipse!

27. června 2010 v 18:00 | Phoebe Croft
Ashley
Zatímco fanoušci si lámou hlavy nad dalším osudem Belly Swan ve třetím díle ságy Twilight, filmová Alice Cullen má jedinou starost - neví, co si vezme na sebe na hollywoodskou premiéru Eclipse...
Premiéru v Hollywoodu bude mít Zatmění již tento týden, potom bude následovat několik dalších po celém světě. A právě to, dělá Ashley (23) velké starosti: "Vůbec nevím, v čem mám jít. Určitě ale chci, aby to bylo něco vtipného!"

Kdykoliv se herečka objeví na veřejnosti, vypadá úchvatně a její dlouholetý stylista slibuje, že ani tentokrát své příznivce nezklame, i když přiznává: "Letos jsme se s Ash domluvili, že vybereme něco odvážnějšího!"

A to se i stalo! "S mým stylistou jsme nakoupili třicet modelů, které jsou vážně jedinečné. Teď k nim ještě musíme doladit doplňky a boty," prozradila Ashley.

"Jsem nadšená z toho, kolik premiér s Eclipse objedeme. V čem půjdu na tu hollywoodskou ještě přesně nevím, jsem si ale jistá, že v Británii si na sebe vezmu outfit od anglického návrháře," přiznala Ashley. Kdo její premiérové šaty navrhl a jak vypadají, si ale nechala pro sebe. "Uvidíte! Bude to překvapení!"

ještě 1....prosím

27. června 2010 v 13:00 | P.C.
mám jen 9 přihlášený do VGS a chtěla bych aby vás tam bylo aspoň 10....samozřejmně bych chtěla aaby i více, ae pokud vás tam nebude 10, soutěž nezačne :-(

http://lc-charmed.blog.cz/1005/vgs-prihlasky#komentare


bleskovka

26. června 2010 v 14:00 | P.C.
mám tu pro vás mega bleskovku xD když zam bude toto znamínko: / tk to znamená, žhe si máte jednu otázku vybrat, prtž wim, žhe ne každej wí třeba kdy se narodila Shannen

1.ahojky
2.jk je?
3.líbí se ti tenhle dess s Alyss nbo už to chce změnu?
4.co to znamená DWTS?/jaké je pravé jméno Lady GaGa?
5.kdy u nás GaGa vystoupí?
6.koukáš se na óčku na T-music?
7.hlasoval(a) si pro mě TADY?
8.hlásneš pro mě ZDE? PROSíM
9.jké je celé jméno Alyss?
10.datum narození Alyss?
11.datum narození Prue?/Jak se jmenuje máma P.,P.,P.,P.?
12.o čem je klip Lady GaGy Alejandro?
13.Jak se jmenuje nejnovější deska Miley?/Kdo zpívá písně Rude Boy, Te Amo a Russian Rulete?
14.Jak se jmenuje nejnovější deska Christiny Aguilery?/DJ David Guetta - kolik mu je let?
15.s kym zpívá Justin Bieber Eenie Meene?/s kym zpívá Timbaland Carry out?
16.kdo je Kate Moss?/Kdo je Xindl X?
17.rok, kdy zemřala Prudence?
18.jdeš na ten koncert Lady GaGy?
19.co chceš na diplom?
20.pp

PLEASE HELP ME

22. června 2010 v 17:45 | Phoebe Croft
já wim zase vás otravuju, ae zse potřebuju hlasy :D moc vás prosím

1.prosím pro ,,Phoebe Croft s Alyssou Milano"

2.pls pro ,,Selena Gomez - Naturally"

3.strašně prosím pro ,,Phoebe Croft - Black Eyed Peas"

4.prosííííím pro ,,Phoebe Croft - Holly Marie Combs"

5.mooooc prosiiim pro ,,Phoebe Croft"

strašně moc všem děkuju.....jinak dneska zse neoběhnu SB :-( je to prtž máme teď ty štěňátka a já nemám čas, tkž vás moc prosím....když bude třídění, tk mě plsík omluvte :-)

dnes neoběhnu SB :-(

20. června 2010 v 20:26 | P.C.
moc se vám za to omlouvám, ae nestíhám...jsem ráda, žhe jsem stihla se tu aspoň podívat tkž sry


jinak prosím hlasy na
5.kolo SONSaF

20. června 2010 v 13:28 | Phoebe C.

http://lc-charmed.blog.cz/1007/5-kolo-sonsaf-je-to-nerozhodne#komentare

Cath a RHINE-STONE měli stejně hůasů, tk hlásněte buď pro 60 sekund nbo pro Larun Croft Tomb Raider :D

Fergie: "Black Eyed Peas jsou moje rodina!"

19. června 2010 v 13:14 | Phoebe Croft
Fergie
Will.i.am, Apl.de.ap a Taboo založili v roce 1992 kapelu, se kterou objížděli americké kluby. V roce 1998 jí dali název Black Eyed Peas a vydali album Behind The Front. Opravdový úspěch přišel až v roce 2003, kdy se k nim přidala Fergie!
Fergie nejprve chtěla být herečkou a sólovou zpěvačkou, když ale dostala nabídku tančit a zpívat vokály u BEP, neváhala: "Byla to pro mne výzva. Netušila jsem, jak to dopadne!"

U publika i manažerů z nahrávací společnosti měl však její hlas obrovský úspěch a z Fergie se tak stalo, to po čem na začátku toužila. "Jsem šťastná, že jsem do toho tenkrát šla, ikdyž to nejdřív vypadalo, že budu pořád dělat jen křoví!" :-)

Teď jsou Black Eyed Peas opravdovými přáteli. "Peas nejsou jen o penězích. Jsme parta. Užíváme si každou společnou chvíli," tvrdí zpěvačka, která vydala i své sólové album.

"Mám radost, protože si vlastně užívám několik báječných světů - mám svou vlastní desku, album s Peas a navíc točím i filmy. Všechno je tak rozdílné a to mě maximálně baví."

Fergie se v roce 2008 blýskla filmovým muzikálem Nine, kde si zatančila a zazpívala po boku Nicole Kidman, Kate Hudson a spousty dalších hvězd. Přestože ji hraní moc baví, přiznává: "Když jsem s BEP je to větší pohoda. Nestresujeme se vzájemně a užíváme si s klukama spoustu legrace. Jsou moje opravdová rodina!"

Kristen Stewart: "Svatba je cool!"

19. června 2010 v 13:12 | Phoebe Croft
Kristen
Ještě donedávna Kristen (20) tajila, že její láskou je Robert Pattinson. Teď je ale všechno jinak a hvězda ságy Twilight dokonce otevřeně hovoří o svatbě...
V dalším díle upírské série - Eclipse požádá Edward Cullen Bellu Swan o ruku. "Nechápu, že je to pro diváky takový šok," nechala se slyšet Kristen. Podle ní není nic špatného na tom, když v tak mladém věku někomu slíbí, že s ním zůstane do konce života.

"Řekla bych, že je docela smutné, že se stejně staří lidé jako já nechtějí brát. Je to tak na celém světě. Vždyť svatba je ale naprosto normální," svěřila se Kris.

"Myslím, že je docela cool říct: 'Pojďme se vzít, když jsi se správnou osobou na správném místě. Rozhodně je to lepší než tvrdit, nevdám se/neožením se, dokud mi nebude 35!" Kdoví, třeba se brzy dočkáme hvězdné svatby. :-)

Robert Pattinson: "Zemřu ve třiceti!"

19. června 2010 v 13:10 | Phoebe Croft
Hvězda ságy Twilight stále nemůže uvěřit tomu, že role Edwarda Cullena ho katapultovala rovnou mezi hollywoodské stars a obává se, že tolik štěstí během tak krátkého doby mu musí brzy přinést něco hodně špatného!
"Myslím, že když se někomu stane spousta úžasných věcí, jako mě, musí zemřít ve třiceti," nechal se slyšet Robert (24).

"Svou kariéru jsem neplánoval, ale stalo se. Až mi bude 30, tak nepochybně přijdu do nebe a Bůh mi řekne: Hej, neměl jsi chtít tak moc," vysvětlil filmový Edward.

Robert si stěžuje, že na začátku jeho herecké kariéry ho před úspěchem nikdo nevaroval. "Spousta lidí mi radila, proč nebýt hercem, ale nikdo z nich neřekl, že možná budu mít strach z toho, jak skvělý život teď žiji."

"Jestli někdy budu mít děti a budou chtít být herci, řeknu jim do detailu o všem, co mi hraní přineslo," prozradil ještě Rob, který teď randí se svou kolegyní Kristen Stewart.Ke$ha - Your love is my drug

19. června 2010 v 12:58 | Phoebe Croft

Inna ft. Bob Taylor - Déjá vu

19. června 2010 v 12:54 | Phoebe Croft

Timbaland ft. Justin Timberlake - Carry Out

19. června 2010 v 12:53 | Phoebe Croft

Christina Aguilera - not myself tonight

19. června 2010 v 12:50 | Phoebe Croft

vyměněné ikony


fan cluby